top of page

Performans Pazarlama

Search, GDN, PLA, Performance Max, Video ve App kampanyaları ile markanıza en uygun kampanyaları belirliyor ve stratejiler oluşturuyoruz.
 

  • Analiz

  • Strateji

  • Planlama

Humble’da, Google Ads reklam kampanyaları yapmak için uzman metodolojiler uyguluyoruz . Bunun için öncelikle müşterimiz ile iş birliği yaparak uygun iş hedeflerini belirliyoruz.
 

Hedefleri belirledikten sonra arama motorlarındaki fırsatları keşfediyor ve bir değer stratejisi öneriyoruz. Bu strateji, Google’daki reklam kampanyalarının yapısını tanımlayacaktır ve anlamsal fikirleri, kullanıcıların internette bizi arayabilecekleri organize bir şekilde temsil etmelidir, ancak her şeyden önce, kendilerini müşterimizin hedeflerine göre ayarlayacaktır.
 

Kampanyalar başlatıldıktan sonra daha iyi sonuçlar elde etmek için optimizasyon yapıyoruz. Daha sonra performansı analiz eder ve yeni fırsatları belirleriz.

 

Sosyal medyada hayalinizdeki müşterilere ulaşarak trafiğinizi ve satışlarınızı artırın.

Bir sonraki müşterinize hassasiyet, ölçek ve verimlilikle ulaşmak için Facebook Reklamları, LinkedIn Reklamları, Twitter Reklamları ve diğer sosyal medya reklam platformlarından tam olarak yararlanıyoruz. 

Humble’da, hedeflerinize ulaşan bir müşteri adayı başına maliyet veya ROAS ile dönüştürmek için LinkedIn, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya pazarlama kanalları oluşturuyoruz.

Ekibimiz her zaman ya hedef kitleleri genişleterek, reklam öğelerini hassaslaştırarak ya da yeni kanallar açarak verimliliği artırmanın ve ölçeklendirmenin yeni yollarını bulmanın yollarını arıyor.

bottom of page